Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Atvykimas ir grįžimas iš kruizo

Getting to the port

Nuvykimas iki kruizinio laivo neįskaičiuotas į kainą, bet mums rūpi, kaip Jūs iki jo nusigausite!

PASTABA: į uostą turite atvykti dokumentuose nurodytu laiku. Likus 1 val. iki kruizo visi keleiviai turi būti laive.

Kruizas yra tarsi dvi kelionės: viena sudėtinga, kita komfortiška:

Sudėtingoji kelionės dalis – tai nuvykimas ir parvykimas iš kruizo, kai tenka pasirūpinti savo lagaminais, nepamiršti bilietų, dokumentų, patiems pasirūpinti, kur pavalgyti, ką pamatyti ir kur praleisti laisvą laiką. Galime palengvinti šią kelionės dalį – tik išsakykite pageidavimą.

Ir vis dėlto vos įžengę į kruizinį laivą, pamiršite visus sunkumus, jei tektų jų patirti pirmojoje kelionės dalyje. Kruizo pradžioje išsipakuosite savo daiktus ir visą savaitę ar ilgiau ničnieku nesirūpinsite. Tvarkaraštis surašytas, Jūsų adjutantas už Jus pasirūpins ekskursijų užsakymu ir kajutės sutvarkymu. Padavėjas padės išsirinkti iš daugybės puikių itališkų patiekalų. Informacinis centras pagelbės nepasiklysti laive ir siūlomų pramogų gausybėje. Jums net lagaminus pristatys į kajutę! Tai jau tikras lepinimas :)

Kruiziniai laivai Europoje dažniausiai išplaukia iš keturių miestų: Genujos, Savonos, Venecijos ir Civitavecchia (Romos uostas) Italijoje bei Barselonos Ispanijoje. Trumpai apie nuvykimą į kiekvieną iš jų.

Genuja. Pagrindinis uostas, čia švartuojasi daugiausia laivų. Miestas yra Italijos vakaruose, Ligūrijos regione. Jį galima pasiekti traukiniu iš Milano (200 km), arba užsisakyti pervežimą (35 eurai į vieną pusę). 

Venecija. Iš čia dažniausiai išplaukia kruiziniai laivai į Graikiją ir Turkiją. Miestas yra Italijos rytuose. Taip pat galima vykti per Kopenhagą, Rygą arba Prahą. Tiesioginių skrydžių nėra. Oro uostą ir Venecijos centrą, iš kur išplaukia kruiziniai laivai skiria gal 20 minučių taksi.

Civitavecchia (Roma) – uostas, esantis 40 km nuo Romos. Galima užsisakyti pervežimą iš Romos oro uosto arba centrinės Termini stoties (30 eurų į vieną pusę).

Barselona. Tai Ispanijos miestas, esantis rytinėje pakrantėje. Vienas žinomiausių ir gražiausių pasaulio miestų. Uostas yra mieste, nuvykimas iš oro uosto ar viešbučio greitas ir patogus visuomeniniu transportu arba taksi.