Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Apie MSC Cruises

Trumpa kompanijos istorija, veikla ir pasiekimai

 

MSC Cruises – tai gana nauja kruizų bendrovė, kuri buvo įkurta 1987 m. Dabar kompanija, kurios itališkos šaknys siekia net aštuntąjį dešimtmetį, - tai ketvirtas pagal dydį kruizų operatorius visame pasaulyje. Pagrindinė bendrovės būstinė susitelkusi Ženevoje. 

Vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi MSC kruizus norėdami patirti jų teikiamus malonumus, atrasti itališko stiliaus virtuvės džiaugsmus, įvairias pramogas bei kosmopolitišką jausmą, tvyrantį visuose laivuose. Dabar kompanija gali pasigirti 13 modernių laivų, kurių naujausias - 2013 m. paleistas laivas MSC Preziosa. Taip pat, kompanija vykdo laivų atnaujinimo programą, kurių pirmasis atnaujintas - 2001 m. pirmą kartą paleistas MSC Armonia. Šis laivas bus pilnai atrenovuotas jau 2014 m. pabaigoje. Laivų interjere jaučiamas tradicinis žavesys bei rafinuota elegancija, be to, naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. 

Bendrovė yra pelniusi ne vieną svarbų apdovanojimą turizmo sferoje tiek dėl savo aukštos kokybės siūlomų paslaugų, tiek dėl įsipareigojimų aplinkai bei gamtai. 

Draugiški ir atidūs MSC Cruises darbuotojai iš Italijos ypač stengiasi pasirūpinti kiekvienu laivo keleiviu, kad šie galėtų jaustis kaip namie. MSC kruizai puikiai tinka visų amžių žmonėm: tiek jaunimui, tiek mažiesiems bei vyresniesiems keleiviams. 

Kompanija siūlo nemažą viliojančių kelionių maršrutus po Viduržemio jūrą, Šiaurės Europą, Karibų jūrą, Centrinę bei Pietų Amerikas, Pietų Afriką.