Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

10 priežasčių rinktis kruizą

Kodėl vykti į kruizą, o ne poilsinę kelionę? Keliautojai pasirinkę kruizą nedvejodami atsako:

Kruizinis laivas tai plaukiojantis kurortas, kur rasite viską, ką siūlo geriausi kurortai ir dar daugiau! Kruizais lieka patenkinti daugiau klientų nei bet kuria kita kelionės rūšimi. Ko laukiate? Štai 10 priežasčių kodėl turėtumėte rinktis kruizus.

 

1. Rinkitės kruizus dėl to, KIEK GAUNAT UŽ SUMOKĖTUS PINIGUS. Į kainą jau įskaičiuotas apgyvendinimas, pramogos, maitinimas ir dar daugiau.

 

2. Rinkitės kruizus DĖL ROMANTIKOS. Nuošalūs paplūdimiai, vakarienė žvelgiant į jūrą iš savo kajutės balkonu ir SPA paslaugos dviems - tai tik keletas galimų romantiškų akimirkų.

 

3. Rinkitės kruizus DĖL PUIKAUS MAITINIMO. Išbandykite savo skonio receptorius ragaudami gurmaniškus patiekalus su egzotiškais prieskoniais, seniai pamėgtas Itališkas picas, ledus arba sveikesnį maistą, kurį siūlo SPA centrai. Priklausomai nuo nuotaikos galite rinktis 5* restoranus, nedidelį Bistro arba paprastą bufetą.

 

4. Rinkitės kruizus DĖL PASIŪLYMŲ ĮVAIROVĖS. Daugiau kaip 30 laivų, 1800 uostų ir neįtikėtinas pasirinkimas, ką pamatyti ir nuveikti, todėl visada rasime tinkamiausią kruizą Jums. Norėtumėte kažko daugiau? Galime pasiūlyti pažintinius turus prieš ar po kruizo, arba papildomą poilsį.

 

5. Rinkitės kruizus DĖL GALIMYBIŲ. Užsiimkite miestų apžiūrėjimu, sportuokite, dalyvaukite mokomojo pobūdžio ekskursijose su istorijos ir gamtos žinovais arba tiesiog ilsėkitės gulinėdami prie baseino. Naktimis išsidūkite šokių aikštelėje, mėgaukitės gyva muzika ir įvairiais pasirodymais. Išbandykite savo laimę kazino arba tiesiog stebėkite žvaigždes ir klausykitės jūros bangų mūšos.

 

6. Rinkitės kruizus NES TAI PAPRASTA. Jums nereikės atostogų grįžus iš atostogų. Suplanuoti ir išplaukti į kruizą paprasta. Paskambinkite mums Kelionių Akademijoje arba palikit užklausą - mes su Jumis susisieksime. Viską sutvarkysime - nuvykimą iki laivo, nakvynes, rekomenduosime ekskursijas ir laivą. Įlipus į laivą viskas jau paruošta, belieka išsikrauti lagaminus - ar gi ne paprasta?

 

7. Rinkitės kruizus, kad PAMATYTUMĖTE KAŽKĄ NAUJO. Užmikite vienoje šalyje, o pabuskite visai kitoje. Jūsų lauks nauja, pilna įspūdžių, diena! Lagaminus išsipakuoti reikia tik vieną kartą!

 

8. Rinkitės kruizus JEIGU KELIAUJATE SU ŠEIMA. Kruizai - ideali kelionė šeimai. Vaikai ir paaugliai džiaugiasi specialiai Jiems pritaikytais užimtumo klubais, baseinais, maitinimu ir žaidimais. Tėveliai tuo metu gali mėgautis užtarnautu poilsiu. Ar jau minėjom, kad plaukiant dauguma kruizų kompanijų, vaikai iki 18 metų su suaugusiais plaukia nemokamai? Ne? Tikrai!

 

9. Rinkitės kruizus DĖL APTARNAVIMO. Nesvarbu, kurią kruizų kompaniją pasirinksite, jos visos visą parą lepina savo svečius 5* aptarnavimu ir dėmesiu.

 

10. Rinkitės kruizus DĖL GARANTUOTAI GERŲ ATOSTOGŲ. Kruizai lenkia visas kitas kelionių rūšis patenkintų turistų skaičiumi. Tai faktas.

 

Rinkitės kruizus DĖL SAVĘS. Tai gali būti Jūsų gyvenimo kelionė: pamatykite pasaulį, visiškai atsipalaiduokite, išbandykite save, šokite visą naktį, mėgaukitės nuostabia kulinarija, išmokite kažko naujo, susiraskite naujų draugų, džiaukitės kartu su šeima, praleiskite romantiškas akimirkas su savo antrąja puse. Kad ir ko trokštų Jūsų širdis, mes padėsime Jums tai įgyvendinti.